این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ویپ دخان سون کاملا محفوظ می باشد

شماره پشتیبانی 09056696964

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

ضرر سیگار بیشتر است یا ویپ؟ | پیشنهاد شگفت انگیز ترک سیگار با ویپ در سال2022

ضرر سیگار بیشتر است یا ویپ؟ | پیشنهاد شگفت انگیز ترک سیگار با ویپ در سال2022
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/12/22 0 نظر

فروش ویپ‌ های دوکاره با نازل‌ترین قیمت

ابتدا ماهیت و چگونگی کارکرد ویپ و همچنین اجزای مختلف آن معرفی میشود تا مشتریان به طور کامل با عملکرد محصول آشنا شوند. تفاوت سیگار سنتی و ویپ و همچنین عوارض هریک به طور مختصر توضیح داده میشود تا متقاضیان به‌منظور ترک سیگار و خرید ویپ با آگاهی و اطمینان کامل روند صحیح را شروع کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نتیجه دلخواه را دریافت کنند.

با گذشت زمان و تغییر سبک زندگی حاکم بر جامعه، استفاده از انواع دخانیات روزبه‌روز بیشتر شد و روند مصرف این اقلام در میان جوانان و نوجوانان نیز بیشتر و رو به افزایش چشمگیرتری بود. این امر موجب نگرانی مسئولین کشور و تصمیم‌گیری‌های بیشتر آن‌ها به‌منظور جلوگیری از افزایش مصرف سیگار و ایجاد روش‌های ترک سیگار با ویپ گردید تا جامعه و جوانان از عوارض مصرف دخانیات در امان بمانند.

ویپ چیست؟

با افزایش استفاده از دخانیات توسط سنین مختلف، عده بسیاری وارد عمل شدند تا با تولید و عرضه محصولات مشابه با عوارض و ضررهای کمتر، بتوانند مصرف انواع سیگار و پیپ و غیره را کاهش دهند. از جمله این اقلام انواع پادماد و پادسیستم و پاد یکبار مصرف است که در انوع مختلف با ابعاد و اشکال مختلف طراحی و تولید شده است که هر یک دارای ویژگی‌های مشخص و منحصر به فردی هستند

ویپ ها دارای ساختار مشخصی بوده و طبق تحقیقات صورت‌گرفته به میزان بسیاری با سیگارهای سنتی تفاوت داشته و موارد مضر و سمی کمتری وارد بدن می‌کنند. طبق گفته تولیدکنندگان استعمال ویپ، نیکوتین و سایر مواد سمی را به ریه و بدن وارد نمی‌کند و ازاین‌رو آسیب کمتری به سلامتی می‌زند. مایع درون این سیگارها از نیکوتین مایع ساخته شده است و افراد هنگام ترک سیگار با ویپ می‌توانند آن را به‌صورت روزانه استفاده کرده تا بتوانند کم‌کم و کامل‌ مصرف دخانیات را کنار بگذارند.

 

انواع مختلف سیگار الکترونیکی

 

انواع سیگارهای الکترونیکی

تولیدکنندگان اقدام به طراحی و تولید سیگارهای الکترونیکی در چندین نوع مختلف کرده‌اند تا این محصول متناسب با میزان اعتیاد به سیگار و توانایی بدن افراد انتخاب و استفاده شود. یکی از باکیفیت‌ترین و پرفروش‌ترین انواع سیگارهای الکترونیکی یا ویپ موجود در بازار، پاد یا پادماد است. ویپ دارای دو قسمت در ساختار خود است که یک قسمت شامل باتری و قسمت دیگر محفظه قابل تعویض بوده که این نوع ویپ علاوه بر طراحی کاربردی، نحوه استفاده آسانی نیز دارد.

ویپ‌های خودکاری نیز از انواع دیگر سیگارهای الکترونیکی پرمصرف هستند که دارای عملکرد بهتری نسبت به سایر ویپ‌ها بوده و باتری آن‌ها عمر طولانی‌تری دارند. برخی دیگر از ویپ‌های موجود در بازار، ویپ ماد با توان بالا هستند که متناسب افرادی است که مدت‌زمان و میزان اعتیاد آن‌ها بیشتر بوده و نیازمند زمان بیشتری برای ترک سیگار هستند.

طراحی ویپ

انواع سیگار‌های الکترونیکی یا ویپ دارای ساختار مشخصی هستند که هر یک عملکردی جداگانه و منحصر به‌ فردی داشته و وظیفه مشخصی بر عهده دارند. یکی از اجزای ویپ کارتریج قابل تعویض آن است که با مایع مخصوصی حاوی مقدار مشخصی نیکوتین مایع و طعم‌دهنده‌های مختلف پر شده است.

یک عنصر گرمایشی به نام کویل و منبع تغذیه مانند باتری‌های قابل شارژ نیز در بخش مشخصی از ویپ تعبیه شده است تا طی استفاده، انرژی موردنیاز وسیله را تأمین کند. قطعه لبی که برای استعمال استفاده می‌شود دارای فیلترهای قوی است که از ورود ایجوس و نیکوتین به ریه مصرف‌کننده جلوگیری می‌کند؛ به همین علت ترک سیگار به ویپ دارای مضرات کمتر و فواید بیشتری است.

مقایسه مضرات سیگار و ویپ

طبق تحقیقات اخیر که پیرامون عوارض مصرف سیگارهای سنتی و سیگارهای الکترونیکی انجام شده، مشخص شده است که عوارض و مضرات سیگار الکترونیکی تا 95 درصد کمتر از سیگارهای سنتی هستند. از جمله مزیت‌هایی که استفاده از ویپ نسبت به سیگار سنتی دارد، عدم ورود نیکوتین به ریه مصرف‌کننده است؛ چرا که در سیگار‌های الکترونیکی فیلترهای قوی‌تری وجود دارند.

مایع موجود در سیگار الکترونیکی که جویس ویپ نام دارد، دارای طعم‌دهنده‌های مخصوص و مواد شیمیایی مشخص و بدون عوارضی است. همچنین از مقداری نیکوتین مصنوعی نیز در سیگارهای ویپ استفاده شده است تا طی ترک سیگار با ویپ افراد به‌تدریج و با روند صحیح بتوانند استعمال دخانیات را ترک کرده و دچار بدن درد و اختلال‌های روحی نشوند.

در اغلب ویپ‌ها هنگامی که دستگاه گرمایش فعال می‌شود، مایع درون کارتریج تبخیر شده و هنگام استعمال از محفظه خارج می‌شود. انرژی موردنیاز این گرما، از طریق باتری‌های جاسازی شده درون ویپ تأمین می‌شود و بدیهی است هرچه باتری قوی‌تر باشد، سیگار از قابلیت و توان بالاتری برخوردار است و دیرتر نیازمند شارژ مجدد خواهد شد.

تفاوت سیگار سنتی و سیگار الکترونیکی

ترک سیگار با ویپ

 

یکی از بهترین راهکارهای پیشنهاد شده به‌منظور ترک استعمال دخانیات، استفاده از نمونه‌های الکترونیکی و جدیدتر آن است. یکی از بهترین روش‌های ترک سیگار، ترک سیگار با ویپ به شمار می‌رود؛ زیرا ویپ با دقت و حساسیت بالا به سیگارهای سنتی شبیه‌سازی شده است. با این تفاوت که عوارض و مضرات آن‌ها را به همراه ندارد.

انواع ویپ با قابلیت تنظیم، طی روزهای اولیه مصرف نیکوتین و اسانس بیشتری آزاد کرده و به‌مرورزمان از میزان این اقلام کم می‌کنند تا بدن فرد به‌یک‌باره با ترک سیگار مواجه نشود و عوارض جسمی و روحی برای مصرف‌کننده نداشته باشد. همچنین تولیدکنندگان با تولید انواع پادماد که نوعی ویپ با قابلیت تولید دود کمتر است، با تلاش‌های فراوان عوارض مصرف آن را تا حد ممکن کاهش داده‌اند.

دخان سون، عرضه‌کننده انواع ویپ، جویس و لوازم جانبی اورجینال

مشتریان به‌منظور خرید ویپ و دستیابی به انواع سیگار الکترونیکی یا ویپ اصل و درجه یک می‌توانند از دو روش حضوری و غیرحضوری اقدام کنند. ضروری است که مشتریان به‌منظور خرید از هر دو روش به مراکز فروش معتبر مراجعه کرده تا محصولاتی اصل و درجه یک را با قیمتی مناسب دریافت کنند.

یکی از مراکز عرضه و فروش انواع ویپ و محصولات جانبی آن، دخان سون است که با عرضه بهترین نوع و بهترین برندها، همواره محصولاتی اورجینال را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. همچنین تیم فروش دخان سون با عرضه بدون واسطه ویپ آن را با قیمتی مناسب و با سود کم به دست مشتری می‌رسانند.

علاوه بر این وب‌سایت‌های معتبری از سوی تیم پشتیبانی فروش راه‌اندازی شده‌اند تا مشتریان بدون اتلاف وقت بتوانند محصول دلخواه را خریداری و دریافت کنند. به‌منظور آگاهی از انواع مختلف ویپ و قیمت‌های آن، می‌توانید با تیم فروش ارتباط گرفته و سؤالات خود را از آن‌ها بپرسید تا خریدی رضایت‌بخش تجربه کنید.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 6

جدیدترین مقالات