این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ویپ دخان سون کاملا محفوظ می باشد

شماره پشتیبانی 09056696964

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

پاد یکبار مصرف چیست؟

پاد یکبار مصرف چیست؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/12/26 0 نظر

از نظر ساختاری در واقع شبیه به همان پاد قابل شارژ است. تنها تفاوتی که بین آن‌ها وجود دارد این است که شما در پاد یکبار مصرف نمی‌توانید بعد از استفاده کارتریج آن را شارژ کنید. در واقع برخی از پادها با داشتن ساختاری دیگر قابلیت تعویض کارتریج را دارند.

پاد یکبار مصرف

در سالیان گذشته با عرضه انواع ویپ به بازار، شرکت‌های زیادی در این صنعت به وجود آمدند و همواره برای ارائه محصولی بهتر و پرطرف‌دارتر در رقابت هستند. در کشوری مثل کشور ما نیز بازار ویپ و سیگارهای الکتریکی برای بسیاری از افراد که استعمال دخانیات انجام می‌دهند جذاب است. یکی از جدیدترین محصولات عرضه شده توسط این صنعت پاد یکبار مصرف است که در این مقاله درباره آن صحبت خواهیم کرد.

پاد به‌عنوان نسل جدیدی از سیگارهای الکتریکی معرفی شده است و بسیاری از افراد از این وسیله برای ترک سیگار استفاده می‌کنند. ویپ‌ها و سیگارهای الکتریکی امروزه در اقصی‌نقاط جهان به‌عنوان جانشینی مناسب برای سیگار شناخته می‌شوند و به دلیل سالم‌تر بودن نسبت به استعمال تنباکو، با استقبال زیادی نیز مواجه شده‌اند. برای آشنایی بیشتر با این محصول با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

پاد؛ نسل جدیدی از ویپ

پاد چیست؟

پاد یک نوع سیگار الکتریکی یا ویپ است که از یک بدنه و کارتریج و مایع با طعمهای مختلف و نیکوتینهای مختلف تشکیل شده است که با تامین نیکوتین بدن می‌توان از این دستگاه مانند یک سیگار استفاده کرد. این دستگاه به علت ساخت یک میدان مغناطیسی این امکان را به فرد استعمال‌کننده می‌دهد تا از این دستگاه به‌عنوان وسیله ای مانند سیگار استفاده کند و همین موضوع باعث می‌شود تا افراد حسی مانند سیگارکشیدن را از این دستگاه دریافت کنند.

کارتریج‌های پادها به طور اختصاصی تولید می‌شوند. یعنی اگر کارتریج پاد شما تمام شد نمی‌توانید آن‌ها را تعویض کنید بلکه می‌توانید آن را شارژ کنید. در مورد پاد یکبار مصرف نیز باید گفت که بعد از تمام شدن کارتریج این مدل پاد، دیگر قابل شارژ کردن نخواهند بود. این محصولات به علت ایجاد حسی مانند سیگارکشیدن برای افرادی که می‌خواهند سیگارکشیدن را ترک کنند بسیار مناسب است.

پادها به‌طورکلی نسخه کامل شده ویپ‌ها هستند و از چند بخش تشکیل می‌شوند. این محصولات از یک بدنه تشکیل شده‌اند که روی آن یک نمایشگر برای نشان‌دادن باتری آن تعبیه شده است. این محصولات علاوه بر کلید خاموش و روشن، یک پورت باتری نیز دارند تا در صورت تمام شدن باتری بتوان آن را شارژ کرد. اما می توان گفت هسته اصلی و مرکزی این محصولات کارتریج آن است که به‌وسیله جویس درون آن تجربه‌ای همانند کشیدن سیگار اما سالم‌تر را به مصرف‌کننده می‌دهند.

یک مدل از پاد یکبار مصرف

 پاد یکبار مصرف چه فرقی با پاد دارد؟

همان‌طور که به آن اشاره شد، پادها نسل جدیدی از ویپ هستند که با ساختاری کوچک‌تر و شبیه به سیگار مشتریان زیادی را نیز پیدا کرده‌اند. پاد معمولی قابلیت آن را دارد که بتوان کارتریج آن را شارژ کرد. یعنی هنگامی که جویس درون آن‌ها تمام می‌شود شما می‌توانید با شارژ کارتریج آن و ریختن جویس مناسب درون آن همچنان از این پاد استفاده کنید. از مزایای این مدل پاد نیز می‌توان به بهتر بودن ساختار آن و عدم نشت جویس از ویپ اشاره کرد.

پاد یکبار مصرف

از نظر ساختاری در واقع شبیه به همان پاد قابل شارژ است. تنها تفاوتی که بین آن‌ها وجود دارد این است که شما در پاد یکبار مصرف نمی‌توانید بعد از استفاده کارتریج آن را شارژ کنید. در واقع برخی از پادها با داشتن ساختاری دیگر قابلیت تعویض کارتریج را دارند. اما در مورد پاد یکبار مصرف باید گفت که این دستگاه بعد از اتمام کارتریج غیرقابل‌ مصرف بوده و می‌توانید آن را دور بیندازید.

پاد یکبار مصرف جایگزینی مناسب برای سیگار

ترک سیگار با پاد یکبار مصرف

همان گونه که به آن اشاره شد پاد یکبار مصرف وسیله‌ای بسیار محبوب برای ترک سیگار بین افراد سیگاری به شمار می‌رود. حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا این محصول واقعا می‌تواند به افراد سیگاری برای ترک سیگار کمک کند؟ برای پاسخ‌دادن به این سوال باید گفت باتوجه‌به جدید بودن این محصول در بازار دخانیات هنوز تحقیقات زیادی در این زمینه نشده است اما طبق نتایج اولیه و نظر مصرف‌کنندگان، این محصول به آن‌ها برای ترک سیگار بسیار کمک کرده است. در واقع درون جویس این محصول از ماده‌ای به نام سالت نیکوتین استفاده می‌شود. وجود این ماده و نحوه عملکرد این محصول باعث می‌شود که تجربه‌ای مشابه سیگارکشیدن را به مصرف‌کنندگان خود بدهد. شما می‌توانید این محصول را مانند قلیان ساده و یا مانند سیگار به‌صورت سینه‌کش مصرف کنید. داشت احساساتی مانند سوزش کم گلو و رسیدن نیکوتین به بدن تجربه‌ای به‌مانند سیگارکشیدن به مصرف‌کننده القا می‌کند که به همین دلیل برای ترک سیگار بسیار مناسب است.

از شرکتهای تولید کننده پاد یکبار مصرف میتوان yuoto و barz و gst و alpsvape و tugboat  اشاره کرد

قیمت پاد یکبار مصرف

قیمت پاد یکبار مصرف بستگی به حجم مخزن آن و تعداد پافی که به آن می‌زنید دارد. پادهای یکبار مصرفی که امروزه در بازار وجود دارند بازه قیمتی بین 100 تا 600 هزار تومان را به خود اختصاص داده‌اند که شما می‌توانید باتوجه‌به نیاز و بررسی و مقایسه پادهای مختلف محصول مدنظرتان را به‌سادگی بیابید. معمولا روی بسته‌بندی این محصولات طعم پاد و سایر ویژگی‌های آن از جمله میزان سالت نیکوتین را می‌نویسند. این پادها به‌خوبی نیکوتین بدن را تامین می‌کنند و با تنها گرفتن چند پاف احساس رضایت را در مصرف‌کننده به وجود می‌آورند. وجود برندهای مختلف نیز باعث تفاوت قیمتی مدل‌های مختلف آن شده و شما می‌توانید از محصولات شرکت‌های متفاوتی استفاده کنید.

پاد یکبار مصرف دارای ساختاری خوش‌دست

ویپ یکبار مصرف

هما‌ن‌طور که به آن اشاره کردیم پاف یکبار مصرف به‌سادگی نیکوتین لازم برای یک فرد سیگاری حرفه‌ای را تامین می‌کند. در واقع این محصول نسبت به نسخه‌های قدیمی‌تر ویپ، نیکوتین بیشتری تولید کرده و دود کمتری نیز دارد. این ویژگی این محصول نیز باعث جلب رضایت و ایجاد حس خوشایندی بین افراد سیگاری مصرف‌کننده آن می‌شود.

افراد غیرسیگاری و اصطلاحا تازه‌کارتر نیز بعد از مصرف این محصول تجربه‌ای خوشایند را احساس می‌کنند و بسیاری از نکات منفی سیگارکشیدن مانند گرفتن بوی بد را تجربه نخواهند کرد. در واقع وجود طعم‌های مختلف در این محصول به جذابیت آن اضافه کرده است. همچنین ساختار این محصول به‌گونه‌ای است که قرارگرفتن آن روی لب و گرفتن آن در دست برای خیلی از افراد خوشایندتر از نسل‌های قبلی ویپ است.

کلام آخر

امروزه باتوجه‌به پیشرفت تکنولوژی در زمینه‌های مختلف و ارائه شدن محصولات متفاوت جدید، بسیاری از صنایع رو به پیشرفت حرکت کرده‌اند. صنعت دخانیات نیز با آمدن ویپ و بعد از آن پاد تحولی عظیم را در خود دید و باعث کمتر شدن مصرف سیگار در جوامع شد.

ما در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با ساختار و مزایای استفاده از پاد یکبار مصرف آشنا کنیم. باتوجه‌به مطالب گفته شده این محصول می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای سیگار شده و شما با استفاده از آن تجربه‌ای لذت‌بخش را داشته باشید. در صورت داشتن هرگونه سوال بیشتر در مورد این محصول، می‌توانید با ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

اگر قصد خرید پاد یکبار مصرف دارید می توانید از تمامی مدل های موجود در سایت دخان سون دیدن کنید و خرید امن و آسان را تجربه کنید.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

جدیدترین مقالات